Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Oranżeria w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez sędzimir, 7 grudnia 2013 r. o 17:48
ale się komentarzy zrobiło ... w ciągu jednego dnia ,same achy i echy .. strasznie śmierdzi .. podobnie jak opinia Sulisza i jedzenie serwowane w tej sylizowanej stołówce Sipmy ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/satelita Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 1m.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się komentarzy zrobiło ... w ciągu jednego dnia ,same achy i echy .. strasznie śmierdzi .. podobnie jak opinia Sulisza i jedzenie serwowane w tej sylizowanej stołówce Sipmy ..
Panie Selectorr! A 8 komentarzy w ciągu 24 godzin Pana nie dziwi? I to w dodatku komentarzy na takim poziomie stylu i języka???  Stylizowanej a nie sylizowanej.  SIPMA a nie Sipma. Wypadałoby wiedzieć, o czym się pisze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednyna obiektywna opinia o tym przybytku  znalazła się na czysmakuje.blogspot.com  ,  zamiast wywalać kasę na  marketing w internecie czy opłacać nieuczciwych recenzentów z brukowców , czy forumowych wirtualnych klakierów zainwestujcie w szefa kuchni z prawdziwego zdarzenia ( podejrzewam że tak  długo by u was  nie wytrzymał )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednyna obiektywna opinia o tym przybytku  znalazła się na czysmakuje.blogspot.com  ,  zamiast wywalać kasę na  marketing w internecie czy opłacać nieuczciwych recenzentów z brukowców , czy forumowych wirtualnych klakierów zainwestujcie w szefa kuchni z prawdziwego zdarzenia ( podejrzewam że tak  długo by u was  nie wytrzymał )
  Panie Selectorr!  W ogóle nie odniósł się Pan do tego, co napisałem.  Wrzuca Pan za to kolejne "dziwne" treści. Zaczynam podejrzewać, że to jednak Pan jest jednym z "podstawionych". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rówież polecam tę restaurację.Jak komuś drogo,lub nie w smak nikt na siłe nie ciągnie,jest duży wybór różnych lokali. Właścicielom i pracownikom życzę wielu sukcesów i dystansu do opinii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rówież polecam tę restaurację.Jak komuś drogo,lub nie w smak nikt na siłe nie ciągnie,jest duży wybór różnych lokali. Właścicielom i pracownikom życzę wielu sukcesów i dystansu do opinii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna recenzja. Być może się tam wybiorę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOgę ocenic ten lokal od kuchni smaczna??? tylko dlaczzego [pracując przez rok m innymi na zmywaku dania wracały do utylizacji w większej częsci kupa zielska malowane talerze jedzenie niesmaczne.Smród z okolicznej sity(smiecie) i z zapchanej wiecznie toalety dopełnia całosci. Musze przyznac ze wystrój jest ok.Ale strona sanepidowska uważajcie wiem co mówie szczególnie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie to są dopiero jaja. Jedzonko ze stołówki pracowniczej po przegotowaniu trafia  do oranzeri plus kupe zielniny i troche bajeru na talerzu. Dodatkowo smrod z sasiedniej sity /smiecie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rówież polecam tę restaurację.Jak komuś drogo,lub nie w smak nikt na siłe nie ciągnie,jest duży wybór różnych lokali. Właścicielom i pracownikom życzę wielu sukcesów i dystansu do opinii
ojej ojej to  az trzeba sie 2 razy powtarzac i tak tam smrod brod i ubostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna recenzja. Być może się tam wybiorę.
chcesz dostac rozstoju ziłądka prosze bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje wlascicielce podala smierdzącą zupe pracownikom sipmy i byla zdziwona że nie chca zjesć nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...